ماژول سامانه مودیان مالیاتی

به منظور اجرای قانون مربوط به پایانه‌های فروش و سامانه مالیاتی، یک سیستم جامع تحت عنوان “سامانه مودیان مالیاتی” توسط سازمان امور مالیاتی کشور توسعه یافته کهکه مجموعه‌ای از ابزارها، بانک‌های داده، خدمات و نرم‌افزارها را برای انتقال داده‌ها بین مودیان مالیاتی و اداره مالیات کشور فراهم می‌آورد. این سیستم که از چندین بخش مختلف در یک چارچوب یکپارچه تشکیل شده، امکان مدیریت فرآیندهایی نظیر دریافت فاکتورهای الکترونیکی توسط فروشندگان، تایید فاکتورهای صادر شده توسط خریداران، کارپوشه‌های الکترونیکی و موارد دیگر را در آدرس اینترنتی https://tp.tax.gov.ir مهیا ساخته است. هدف از راه‌اندازی این سامانه، جمع‌آوری داده‌ها و محاسبه مالیات بر ارزش افزوده، ادغام و حذف سیستم‌های قدیمی‌تر، ساده‌سازی محاسبات مالیاتی سالانه و پیشگیری از فرار مالیاتی است.

اما این سامانه محیطی برای ارسال مستقیم اطلاعات توسط مودیان را ندارد و به وسیله وب سرویس های خود اطلاعات را دریافت می کند.

ماژول سامانه مودیان کارا، امکان ارسال مستقیم اطلاعات از نرم افزار کارا به سامانه را فراهم می کند. شما به کمک این ماژول می توانید فاکتور های صادر شده از نرم افزار کارا را به سامانه مودیان به سادگی ارسال کنید.

برخی از قابلیت های ماژول

  1. امکان ارسال صورتحساب ها در دو نوع اول و دوم
  2. امکان ابطال صورتحساب های ارسالی
  3. امکان اصلاح صورتحساب های ارسالی
  4. امکان برگشت از فروش بخشی از سفارش در صورتحساب های ارسالی
  5. امکان ارسال به صورت تکی و دسته ای صورتحساب ها
  6. امکان ارسال مستقیم صورتحساب یا به صورت با واسطه به سامانه

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم‌افزار، لطفاً اطلاعات خود را در فرم درخواست دمو و مشاوره صفحه تماس باما وارد نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

درباره ما


شرکت دانش‌بنیان پیام گستر فاوا فعالیت خود را از روزهای گرم مرداد ۱۳۷۶ آغاز کرد و توانسته است پا به پای تحولات صنعتی حرکت کند. با تمرکز و تخصص، پیام گستر فاوا در زمینه‌ های محصولات مالی، حفاظت فیزیکی و مدیریت ارتباط با مشتری نرم‌افزارهای با کیفیت و استاندارد بالا تولید کرده است. محصولات این شرکت، نمایانگر تعهد، کیفیت و ارزش‌های اصلی این مجموعه هستند.

وبسایت های ما


ارتباط با ما


آدرس: اتوبان تهران ، کرج – جنب انستیتو پاستور ایران – پارک تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات – ساختمان شرکت پیام گستر فاوا.

تلفن تماس (خط ویژه): ۳۴۰۵۹۱۰۰ ۰۲۶
تلفن همراه واحد فروش : ۰۹۱۹۹۱۰۰۰۵3